Visco Yatak

 
 

Visco yatak , ileri teknoloji ürünü bir yataktır.

Adını içerisinde kullanılan memory foam özelliğine sahip visco süngerden alan visco yatak , bu özel malzeme sayesinde kaliteli uyku ve yüksek konfor sunar.

Visco yatak basınç minimizasyonu sağlar, vücut şeklini alır omurgayı kusursuz destekler, yataktan kaynaklı ağrı şikayetlerini ortadan kaldırır, uyku esnasında istenmeyen hareketleri %90 oranında azaltır, derin uykuda daha üzün süre geçirmenizi sağlar.

Özetle visco yatak sabah yataktan uykunuzu almış, dinlenmiş ve dinç olarak uyanmanız için gerekli tüm konforu size sunar.

YatakAl.com olarak Niron Yatak markasıyla üretimini standartların üzerinde gerçekleştirdiğimiz visco yatakları doğrudan fabrika satışı sayesinde en uygun fiyatlarla ücretsiz kargo hizmetiyle adresinize ulaştırmaktayız.

Tercihleriniz ve bütçeniz doğrultusunda visco konforunu sizlere yaşatmak için Niron Yatak markasıyla Exclusive, Star ve Spring, olmak üzere 3 model visco yatak ve 2 farklı model visco pad satışını gerçekleştirmekteyiz. 

Satışa sunduğumuz visco yataklarda açık hücreli 1. kalite visco sünger, destek süngeri olarak da modellere göre 45 HR  ve 32 gri dns sünger kullanılmakta, anti bakteriyel ve anti alerjik pamuklu örme kumaş ile kaplanmaktadır. 

Visco Yatak Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Yukarıda belirttiğimiz konforu sadece belirli standartlara uygun şekilde üretilmiş visco yatak sağlayabilir.

Bugün rekabetin çok fazla olduğu yatak sektöründe bir çok marka fiyatı cazip kılmak adına bu standartlardan ödün vermekte  adı visco olan ancak uyku konforunu sağlaması mümkün olmayan yataklar üretmektedir.

Visco yatakta kullanılan visco sünger yüksekliği en az 5 cm, yoğunluğu ise en az 70 dns olmalıdır, visco sünger altında tamamlayıcı olarak çökme dayanımı yüksek 45 HR ve 32 dns gri sünger kullanılması idealdir.
Bonel yay üzeri visco sünger kullanılan yataklar kesinlikle tercih edilmemelidir, visco süngere uyum sağlayabilecek yay sistemleri paket yay ve herkül yaydır.

İletişim

Karabağlar Mağaza

T: +90 232 265 00 10
F: +90 232 265 00 22
A: 4044 Sokak No: 18 Karabağlar - İZMİR

Karşıyaka Showroom

T: +90 232 364 00 62
A: Girne Cad. No:123 yanı Karşıyaka - İZMİR

Güzelyalı Showroom

T: +90 0232 285 00 22
A: İnönü caddesi no 556 güzelyalı

Fabrika

T: +90 0533 920 22 93
A: Karabağlar - İZMİR