Ölçü
Fiyat
TL  –  TL
  • 2440TL
  • 5680TL

Hareketli Yatak Seti

Hareketli yatak seti , ayak ucu ve baş ucu ayarlanabilir kumandalı motorlu lata , visco yatak , deri kasa ve başlıktan oluşmaktadır.

Hareketli yatak setinde Almanya'dan ithal Rebel Motor marka motorlu lata kullanılmaktadır.
Visco yatak içerisinde 1. kalite açık hücreli visco sünger mevcuttur.
Kasa iskeleti profil olup suni deri kaplıdır.

Kimler hareketli yatak seti satın almalıdır?
Yatak odasında ekstra konfor isteyen herkez
Reflü hastaları
Yatak istirahati olanlar
Yatalak hastalar

Keyif yatağı diye de adlandırılan üst düzeyde konfor sunan hareketli yatak seti , yatakta vakit geçirmeyi seven sağlıklı kişilerin, yatak odasında kitap okumalarını , film seyretmelerini , bir şeyler yemelerini kolaylaştırıp rahatlık ve keyif sunar.Yatak istirahati olan kişilerin ve onlara yardımcı olanların hayatını kolaylaştıran hareketli yatak seti, visco konforuyla kaliteli bir uyku sunmanın yanı sıra, kumandalı ayarlanabilir motorlu latası sayesinde gün içinde yemek yeme, tv seyretme , kitap okuma gibi faaliyetlere ve sosyalleşmeye yardımcı olur yaşam kalitesini yükseltir.
Hareketli yatak seti aynı zamanda tamamen yatay konumda yattığında rahatsız olan reflü hastalarının rahat uyumalarını sağlar.

Yatalak hastalar ise temizlenme, üst değişimi ve daha bir çok konuda ürünün hareket etme özelliği sayesinde hem hastanın hem de ona yardımcı olanların hayatını kolaylaştırır.