Türkiye’de online alışveriş sitesi üzerinden yatak satışına öncülük yapan YatakAl.com sitesinin sahibi Niron Grup’tur. YatakAl.com sitesini ziyaret eden kullanıcılar yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla aşağıdaki koşulları, tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

https://www.yatakal.com online alışveriş sitesinde yer alan tüm bilgiler, tablolar, yorum ve tavsiyeler ile iç/dış linkler, kullanıcıya bilgi aktarımı yapmak amacıyla sunulmuştur. yatakal.com alışveriş sitesi içindeki dahili bağlantılara veya harici bağlantılarla yönlendirilen diğer web sitelerine girilmesi veya bunların kullanımından oluşabilecek doğrudan/dolaylı kayıp ya da zararlardan Niron Grup sorumlu tutulamaz. Niron Grup, harici bağlantıların içeriğini kontrol etmez. Buradaki sorumluluk kullanıcıya aittir.

Niron Grup, yatakal.com e-ticaret sitesinde yer alan tüm bilgilerin mevcut durumu yansıtması için azami gayreti göstermiştir/göstermektedir. yatakal.com sitesinde yer alan bilgiler, önceden haber vermeksizin revize edilebilir ya da değiştirilebilir. yatakal.com online alışveriş sitesinde verilen bazı bilgiler ve ifadeler, ileriye dönük olarak hazırlanmış olabilir. Muhtelif sebeplerden dolayı bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilen bazı bilgi ve ifadeler, farklı bir gelişme ve sonuç gösterebilir. 

Kullanıcılar, yatakal.com sitesindeki bilgi ve dökümanları sadece bilgi edinmek için kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler Niron Grup’un önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen ya da tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. yatakal.com sitesine erişim serbest ve anonimdir. 

Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.

Niron Grup, yatakal.com sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. yatakal.com sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararla ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncellenmemesi; revizede gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü Niron Grup’a hiçbir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine Niron Grup’u hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz. Türkiye’de online yatak satışında öncü ve lider olan yatakal.com alışveriş sitesinde sunulan yazı, tasarım, resim, logo vb. gibi içerik ve bilgilerin telif hakkı Niron Grup’a aittir ve yazılı izin olmaksızın kullanılamaz. YatakAl.com sitesindeki içerik ve bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Niron Grup her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.

Görüşme başlat
1
Destek Hattı
Scan the code
Merhabalar nasıl yardımcı olabiliriz